Будівництво терас і балконів

Балкони і тераси є важливими елементами архітектури будинку. Він не тільки дає можливість відпочити в теплі дні, але і може надати оригінальний характер об’єкту. На що звертати увагу і яких помилок уникати при їх будівництві. Якщо ви хочете зробити широкі балкони то скористайтеся рекомендаціями експертів.

 красивий балкон
Будівництво балконів

Роботи з будівництва терас і балконів повинні виконуватися з великою обережністю. Непрофесійний підхід може призвести до того, що частина всієї будівлі втратить привабливість. Криво висячі балкони або неконвертовані тераси, крім очевидних естетичних і функціональних недоліків, є дорогими і трудомісткими в ремонті. Довговічність тераси або балкона крім точності виконаних робіт багато в чому залежить від якості використовуваних матеріалів.
* Конструкція тераси залежить, перш за все, від її призначення і типу Землі, на якій вона повинна бути побудована.
* Ви також повинні враховувати бажаний рівень сонячного світла. В даний час найбільш популярним типом тераси є бетонна тераса, в першу чергу через великі можливості обробки поверхні.
* При будівництві тераси на землі першим кроком є розмежування її площі і позбавлення від верхнього шару землі так званого перегною. Потім цю ділянку необхідно заповнити підструктурою, тобто мінімум 25-см шаром ущільненого піску.
З такою основою нам більше не потрібно робити армування конструкційної плити або її гідроізоляцію, проте необхідні розширення і профілювання поверхні, щоб вода, що знаходиться там, могла вільно стікати. Оптимально падіння має скласти 1,5-2%.

ремонт балконів

Етапи ремонту балкона

Підготовлену таким чином поверхню можна обгородити стіною з бетону або вимощеної з блоків. В цьому випадку фундамент повинен бути посаджений на легкий фундамент, розташований на глибині до 1 метра згадаємо, що для піщаних земель глибина посадки може бути зменшена до близько 50 см. якщо підлога тераси виконаний з бетону C25/30, він повинен бути близько 10 см.
Для такої бетонної суміші можна використовувати, наприклад, спеціальний цемент, який забезпечує міцний, стійкий і герметичний бетон. Якщо ж ми вирішуємо на армування, то повинні використовувати антипресовані дротяні сітки діаметром до 5 мм.після підготовки підстави плита повинна бути ще захищена від вологи. Тут найчастіше використовується так звана Рідка плівка, на яку можна безпосередньо кріпити керамічну плитку. Дуже важливо, щоб вибрані нами плитки відрізнялися низькою вбираністю і зносостійкістю, а також були морозостійкими і протиковзкими.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
О плитке
Adblock
detector